візові послуги

Пошук по Сайту

Картинка користувача ryshtun@i.ua.

Карта Поляка!

Контактна Особа: 

Риштун Василь

Телефони: 

0966308250
КАРТА ПОЛЯКА! Дешево, швидко, законно, конфіденційно, налагоджений процес отримання документів, повний супровід на протязі всієї операції. Карта поляка дозволить Вам: 1. Отримати довгострокову візу; 2. Можливість займатись бізнесом на тих же умовах, що й поляки; 3. Можливість безкоштовно користуватись системою освіти, отримувати фін.допомогу і стипендію; 4.Можливість на пільгових умовах користуватись системою охорони здоров'я; 5. Можливість отримати 37% знижку на залізно-дорожний проїзд на території Польщі; 6.

послуги: 

Картинка користувача ryshtun@i.ua.

Безкоштовне громадянство країн ЄС для Ваших дітей!

Контактна Особа: 

Риштун Василь

Телефони: 

0966308250
Безкоштовне громадянство країн ЄС для Ваших дітей! Наші переваги: 1. Співпраця виключно за договором, який застрахований в європейській компанії; 2. В разі відмови (виключні випадки), ми повертаємо всі затрачені Вами кошти; 3. Гарантія конфіденційності, легітимності та законності; 4. Максимально можливі короткі терміни; 5. Повне юридичне і бухгалтерське супроводження. 6. Робота з міжнародною компанією - sp. z.o.o Europy Międzynarodowe Centrum з великим досвідом у даному напрямку. 7. Ваше супроводження до, під час та після заключення угоди. 8.

послуги: 

Картинка користувача ryshtun@i.ua.

Громадянство Італії за 4 місяці!

Контактна Особа: 

Риштун Василь

Телефони: 

0966308250
Громадянство Італії за 4 місяці! Громадянство Італії надасть Вам: ⋅ Право проживати постійно в будь-якій країні, що входить до ЄС; ⋅ Право на роботу в будь-якій країні ЄС; ⋅ Право на отримання освіти в країнах ЄС на більш дешевих умовах, ніж для громадян країн, які не входять до Євросоюзу; ⋅ Можливість купувати нерухомість в будь-якій країні ЄС; ⋅ Безвізове пересування по країнах Європейського Союзу. Спрощений режим отримання віз до США, Канади; - Право на соціальну допомогу по безробіттю; - Право на європейську пенсію. Наші переваги: 1.

послуги: 

Картинка користувача ryshtun@i.ua.

Надаємо допомогу в отриманні громадянства країн ЄС та за його межами

Контактна Особа: 

Риштун Василь

Телефони: 

0966308250
Надаємо допомогу в законному отриманні громадянства країн ЄС (Австрія, Данія, Польща, Великобританія, Іспанія, Португалія, Венгрія, Італія, Руминія, Франція, Бельгія, Латвія, Словакія, Чехія, Німеччина, Литва, Словенія, Швеція, Голандія, Люксембург, Естонія, Греція, Мальта, Фінляндія) і за його межами (Андорра, Канада, США, Норвегія, Швейцарія, Монако). Наші переваги: 1. Співпраця виключно за договором, який застрахований в європейській компанії; 2. В разі відмови (виключні випадки), ми повертаємо всі затрачені Вами кошти; 3. Гарантія конфіденційності, легітимності та законності; 4.

послуги: 

Картинка користувача Центр візової підтримки.

візи та робота в Польщі

Контактна Особа: 

Руслана

Телефони: 

0967498348,0936420697
Пропонуємо допомогу у відкритті шенген візи та робочої візи, а також: -інтернет реєстрація -медичне страхуванння -робота в Польщі -транспорт до місця праці -викуплення авіаквитків -безкоштовні консультації тел. 0967498348, 0936420697

послуги: 

Підписатися на RSS - візові послуги